3. 5. 2017 – Bez peněz do letadla nelez!

V pět ráno jsem si objednala Grab, abych se opět vydala na letiště. V peněžence jsem měla posledních 70 Bahtů, 15 EUR a 20 singapurských dolarů. Taxikáři jsem řekla, aby mi zastavil u bankomatu, abych mu mohla zaplatit za cestu a v Bangkoku zaplatit za booknutý hostel, ve kterém jsem nespala, ale… chcete vědět víc?

2. 5. 2017 – Sama a happy...

Byl to můj poslední den v Chiang Mai, a tak jsem chtěla zajet do Grand Canyonu, protože se mi to na fotkách ohromně líbilo. Jenže by mě cesta Grabem tam a zpět vyšla na strašný peníze, a tak jsem se rozhodla pro relaxační den ve městě. Dobře a v klidu jsem se nasnídala, potom si zašla na manikúru,… chcete vědět víc?

1. 5. 2017 – Jsem těhotná!

Jako všichni Italové, měl i thajský Marco problém s časem, a tak přijel o něco později. Vyjeli jsme do národního parku Doi Suthep - Pui k vodopádům a chrámům. Cesta byla vtipná, protože nás po dvaceti minutách jízdy zastavila policie, která kontrolovala mezinárodní řidičské průkazy. Já jej měla,… chcete vědět víc?

30. 4. 2017 – Zase je v tom Ital

V Chiang Mai jsem měla být sama, ale štěstí mi opravdu přeje. Nejen, že jsem ráno začala po delší době opravdu vynikající snídaní, ještě jsem se probudila s opravdu dobrou náladou. I přes to, že jsem měla být sama, vůbec jsem z toho nebyla špatná. Procházela jsem si město a všechny možné chrámy.… chcete vědět víc?

29. 4. 2017 – Floating markets a přelet do Chaing Mai

V plánu jsme s Johannesem měli návštěvu Floating marketu. Taxíkem jsme se nechali odvézt na jedny asi 8 kilometrů vzdálené od našeho hostelu. Byly trochu menší a nevypadaly úplně jako na obrázku, a tak jsme si za 100 Bahtů koupili tří hodinovou projížďku po plovoucích marketech. Byl to skvělý nápad… chcete vědět víc?

28. 4. 2017 – Johannes

Spala jsem delší dobu, byla jsem vyčerpaná. U snídaně jsem seděla jako tělo bez duše. Nechtěla jsem na něj myslet, ale nešlo to. Seděl ta se mnou i jeden klučina. Občas na mě mrknul, pak se usmál a začal se se mnou bavit. Byl to Johannes, bylo mu 25 let a byl z Německa. Zeptal se mě na plány na… chcete vědět víc?

27. 4. 2017 – „Tak se sakra prober holka!“

Ráno jsem si zapnula mobil a přečetla si zprávu od Slováka. Kdybych neseděla na posteli, asi by mě posadila na zem hodně rychle. Připadala jsem si jako v naprosto debilním snu. V tom nejhorším na světě. Člověk čeká na odpověď na dotaz „Proč jsi smutný?“ téměř cokoliv, ale rozhodně ne nic ve stylu… chcete vědět víc?

26. 4. 2017 – Přelet do Bangkoku

Ráno jsem se měla opět potkat s Marcem. V 9 hodin měl být u galerie v Marina Bay. Chtěli jsme jít do Museum of Art and Science a pak do pittu Formule 1. Marco měl tradiční zpoždění a muzeum otevíralo až v 10 hodin, a tak jsme si v galerii dali snídani. Naprosto epesní mango puding. V muzeu byla k… chcete vědět víc?

25. 4. 2017 – Prostě Ital, prostě totální sranda

Ganesh odlétal, a tak jsme si s Marcem naplánovali společný den. Že to bude až taková legrace jsem neměla tušení. Marco je super vtipný týpek a nemohu se dočkat, až ho zase uvidím. Abychom toho stihli co nejvíc, vstávala jsem hodně brzo. Nohy mi ale příliš nesloužily, a navíc jsem spala jen 4,5… chcete vědět víc?

24. 4. 2017 – Singapur s Nepálcem a Italem

Díky nechtěnému brzkému probuzení jsem měla možnost nad River walkem vidět pěkný východ slunce. S Ganeshem jsem se měla potkat v 8:15 kousek od mého hostelu. Čekala jsem na něj 45 minut, ale příliš mi to nevadilo. Pozorovala jsem lidi a dělala si záběry do Instastories. Když jsme se potkali, prošli… chcete vědět víc?